Přihlášení do klientské zóny:

Chci se registrovat

Vždy výhodné kurzy pro bezhotovostní směnu

Reference

Medifin a.s.
Neporovnatelně lepší kurz než nám nabízela banka, bezpečnost, rychlost, absence nákladů na zahraniční platbu, snadné zadávání příkazů a mnoho dalšího byly důvody, proč jsme začali využívat služeb Devizového Centra.
PRAGOIMPORT – ADAM a.s.
Již první provedená devizová operace měla pro naši společnost takový finanční efekt, že veškeré následující realizujeme pouze prostřednictvím DC. Zadávání platebních příkazů je snadné, vypořádání rychlé, a kurzy v porovnání s bankou mnohem výhodnější.
Pavel Protiva
Co se týče poskytovaných služeb a komunikace s Vaší společností, byl absolutně spokojený. Ocenil jsem dodržení dohodnutých podmínek a rychlost převodu peněz bez jakýchkoli potíží a bez prodlení. A samozřejmě výhodnější kurz než v kterékoli bance. Rád budu Vaše služby doporučovat.
Ing. Jiří Kopec-JIKO
Byl jsem mile překvapen, když platba do zahraničí proběhla rychle, snadno a zcela bez problémů. Tyto jsem pak provedl ještě několikrát a vždy velice spokojen. Pro zahraniční platby již nebudu využívat služeb žádné banky, neboť kurz je prostřednictvím DevizovéhoCentra vždy výhodnější.

© Copyright 2017 DevizovéCentrum. Všechna práva vyhrazena. DevizovéCentrum - posílání peněz do zahraničí.

DevizivéCentrum.cz